20 let s Vámi

Moji drazí přátelé, klienti a spolupracovníci,

děkuji Vám, že mi již 20 let dávate sílu a motivaci jít dál, každý den znovu vstát a hledat pro Vás to nejlepší. Bez Vás klientů a mého skvělého týmu bychom zde nikdy nebyli, nemohli si vzájemně zpříjemňovat život a dělat svět krásnější.

Za ta léta s Vámi, jsem se naučila, že nejdůležitější na šatech jste právě Vy, klienti, kteří je nosí, a značka se může stát značkou teprve až když ji Vy s radostí oblékáte a nosíte. Umožňujete mi dělat to, co miluji, a přetvářet na to, co milujete Vy. Největší odměnou pro mě a celý kolektiv nejsou zisky, ale spokojení zákazníci s úsměvem na tváři. Naším společným cílem je na chvíli se zastavit a užít si kouzlo okamžiku.

V 8 letech jsem objevila ve skříni u své německé babičky šperkovnici a módní časopisy z 30. let minulého století, tehdy ještě kreslené, a od té doby jsem snila svůj sen o navrhování šatů. Vyrůstala jsem na Diorovi a New look, přežila 80. léta a začala textilním výtvarnictvím a návrhářstvím na SPST v Brně, následovalo studium designu v Londýně a studia v Itálii.

Móda je můj život, moje vášen a věřím, že vše co se dělá s láskou nás vnitřně obohacuje a naplňuje. Začátky jsou fajn v tom, že netušíme, jak nekonečně dlouho bude celá akce trvat. Kdybych na začátku tušila, že mi bude skoro dvacet let trvat obhajování mé dovednosti, asi bych to vzdala a začala pít :) Po dvaceti letech v tomto oboru už si ale práci užívám a jsem ráda, že mám Vás, své věrné zákazníky, a vím, že je správné dělat to, co člověk cítí, že ho skutečně naplňuje. I když někdy možná s drobnými chybami, které k životu patří. Přiznat chybu a jít dál je to, co nás ve finále posouvá. Mé cesty za vysněnými cíli nebyly nikdy jednoduché, vždy byly plné překážek. Ale i přesto stále věřím, že když něco hodně chceme a dáme tomu ze sebe opravdu vše, dříve či později se úspěch dostaví.

Podařilo se, a tak můžeme společně měnit také Vaše sny ve skutečnost, můžeme vám denně pomocí krásných šatů a doplňků dodávat sebevědomí. Úspěch módních značek, jejichž kolekce pro vás vybíráme, je především v prvotřídní kvalitě, řemeslné výrobě a designu. Dále také v lidskosti a upřímnosti celého teamu, atraktivním prostředí a prvotřídním servisu. To vše při zachování dostupné ceny! Co nás také odlišuje je, nebojím se říct - naprosto průkopnický, pohled na módu při porušení veškerých zažitých pravidel: kolekce "just in time" (právě včas), a total look (ucelený vzhled). Běžné módní domy produkují módu 9 měsíců před začátkem sezony. Zkrátili jsme tuto dobu na 3 měsíce, a tak vám dovážíme již 20 let oblečení a doplňky v kurzu se sezónou na základě aktuální poptávky trhu. Produkty jsou in, svěží a prodávají se extrémně dobře. Moda London i Magara tak zanechávají nezapomenutelný znak na tváři módy, jejich prostřednictvím budujeme značky se zřetelnou osobností.

Věřím, že krásný design dělá krásnější i život.

S láskou vaše Monika a celý tvůrčí team


z
Ochrana osobních údajů Cookies