Názory našich zákazníků

Níže najdete vyjádření našich zákazníků, kteří nám napsali a souhlasili s jeho uveřejněním. Pokud nám chcete také sdělit svůj názor na naši prodejnu, eshop, přístup našeho teamu apod., budeme rádi když nám napíšete. Kontaktní formulář najdete na stránce  Napište nám


 

Míla K.

Strávili jsme u Vás mnoho příjemných chvil během léčebného pobytu manžela na přelomu srpna a září, který se díky mým nákupům u Vás značně prodražil. Za Vaši vstřícnost, usměvavost a umění navodit tu správnou pohodovou náladu Vám všem ještě jednou děkujeme.

Andrea K.

S velkým nadšením a zcela od srdce Vám doporučuji tento e-shop. Rychlé jednání a šaty limitované kolekce Favab mi byly doručeny do 3 dnů. Moc ráda je nosím. Moc Vám děkuji.

Slečna Pavlína

Milé dámy, holky, co jste se o mě včera tak staraly!!Jste úžasné, skvělé a neskutečně milé. Dlouho jsem v Praze nepotkala tak milé ženy, budu se na vás chodit dívat častěji, snad mi to vyjde alespoň jednou do měsíce, ne? Kéž by každý skutečně módní obchod měl tak upřímnou a milou obsluhu, bohužel je tomu právě naopak, a proto si zasloužíte mou přízeň už jen a jen VY! Děkuji a na shledanou!! P.

Paní Irena

Musím říct, že jsem dlouho byla nedůvěřivá k nákupování oblečení přes internet. Magara mě vyvedla ze všech mých obav. Zboží odpovídalo nafocené barvě, doručeno mi bylo po 2 dnech. Prostě absolutně perfektní. Už se teším na novou kolekci. =)

Paní Jana

Jsem velmi spokojená s prodejními asistenty. Mám trochu nekonvenční postavu a málo co mi sedí. Šaty mi byly upraveny na míru (v ceně) do druhého dne, pomohli mi s výběrem a to nemluvím o tom, že šaty měly velký úspěch!!!

Sl. Libuše

Chtěla bych poděkovat úžasnému kolektivu ve vašem butiku. Nejen že mi pomohli s výběrem oblečení které jsme doladili do puntíku, ale k příjemnému nakupování byla i sklenička sektu. Děkuji a těším se na další nakupování.

Paní Alexa

Navštívila jsem prodejnu v Praze a byla jsem hodně překvapená nevšedními a přesto nositelnými kousky, které byly šmrcovní a ženské. Jsem ráda, že jsem našla butik, který jde jiným směrem a nabízí velmi jednoduché a elegantní věci. Jen tak dál!!! =)

z
Ochrana osobních údajů Cookies