MAGARA byla založena na intuitivním chápání potřeb a tužeb klientů. Naše kolekce ztělesňují maximální luxus, smyslnost, pohodlí a tvůrčí vyjádření, vždy s využitím nejlepší kvality tkaniny, zpracování a technologické inovace.

Tento eshop byl vytvořen jako moderní systém oblékání, tak, aby apeloval na smysly žen na každé úrovni.

Našim posláním je zastupovat mezinárodní směr v designu a kompletního životního stylu, uplatňovat nejvyšší standardy kreativity, integrity a zákaznického servisu.

Nabízíme dámské i pánské originální a jedinečné kousky z per vynikajících módních návrhářů značek Carla G, LIST, Laura Biagi, Joseph Ribkoff, Pierre Cardin, Ermenegildo Zegna, S4 fashion, Michaela Louisa, nejnovější kolekce doplňků Tonak a mnoha dalších. Každý kus je v nabídce v omezeném počtu kusů, pro zaručení jedinečnosti a originality.

Vše je vybíráno s pečlivostí, pro Vás, co chcete vystoupit ze světa šedi a stínů konfekce a vytvářet si vlastní módní trendy. Nebojte se opustit konvence a vytvořit si jedinečný nadčasový osobitý styl. S námi je to možné! Výběr jednotlivých kusů není kopírováním módních trendů, ale jde o vytvoření možností nejrůzněji kombinovatelných variant pro tvorbu Vašeho vlastního looku.

Nebojte se stát se spolu s námi vzorem, jít vlastní cestou a inspirovat okolí svou nevšedností.

Koncept prodejen

V NAŠICH PRODEJNÁCH JSOU ŽENY SVÁDĚNY – JSOU INSPIROVÁNY DOTEKY, ZKOUŠENÍM A PONOŘENÍM SE DO SVĚTA MÓDY A KRÁSY.

Prodejny jsou ve stylu boutiqů se snadnou orientací, kde jsou nosným prvkem celé prodejny bohaté kolekce plné barev. Hlavním principem je poskytnout zákazníkovi přehled, díky kterému je schopen orientovat se v prodejně sám i bez pomoci personálu. Dynamický vzhled a energický personál propůjčují obchodům svěžest a poutavost.

O společnosti

Úspěch MAGARY stojí na 4 pilířích – výběru nejlepších kusů z řad vynikajících módních návrhářů, které spolu vytváří nabídku bohatých trendů pro každou sezónu:

  • uvítání zákazníků v atraktivních a stylových prodejnách
  • perfektní servis a neustálá aktualizace prostřednictvím e-shopu MAGARA
  • více jak 20 let zkušeností celého týmu

Úkolem MAGARY je nabídnout trendy módu a atraktivní vzhled všem moderním ženám; sestavené kolekce obsahují oblečení pro běžné nošení i večerní modely doplněné o velmi formální prvky a doplňky.


z
Ochrana osobních údajů Cookies