Pět nejpovedenějších out-fitů roku 20014

Milé dámy.

Rok 2014 je za námi a v souvislosti s tím Vám představuji pět nejpovedenějších out-fitů českých celebrit z loňského roku. Čekáte večerní roby? No, tak opak je pravdou. =)

Petra Němcová

Na akci Unique fashion week vystřídal Petra mnoho out-fitů, jedním z nich byly tyto šaty jednoduchého střihu a netradičního barevného potisku v kombinaci černo/bílá/červená. Petra také zvolila velmi střídmé doplňky, béžovou kabelku a červené lodičky, aby nechala vyniknout šatům. Celkovému velmi libému vzhledu napomáhá i decentní make-up a účes. Méně je občas více a Petra to zde potvrzuje. =)

Daniela Peštová

Daniela zde volila pánský styl s heslem „maximálně tři barvy“. Těmi se staly černá/bílá/vínová Všimněte si, že základ oděvu : sako, top a kalhoty, jsou velmi jednoduchého a ležérního charakteru, to dává prostor k použití různých i výrazných doplňků. Šátek, který Daniela nijak nevázala a ponechala ho volně splynout podél klop saka, decentní náhrdelník tvarovaný do slzičky dodávají out-fitu šmrnc a neotřelou ženskost. Zajímavou volbou byly boty, které jsou velmi výrazné, což je u takto laděného modelu naprosto v pořádku. Vrcholnou třešinkou na dortu je vínový klobouk. Daniela dokazuje, že i s jednoduchými komponenty je možné vytvořit mistrovské dílo.

Dominika Kadlčková

Dominika zvolila převážně černou barvu. Model je zajímavý tím, že je možné ho využít jak pro běžné nošení, tak i pro zvláštní příležitost. Záleží jen na volbě doplňků. Dominika volila kombinézu, která je navracejícím se trendem, osminkové délky nohavic, v kombinaci se sakem pánského střiku. Výběr kovových doplňku, dodávají celkovému vzhledu futuristický nádech. Světlé lodičky zjemňují celkový dojem. Prostě černá na tisíc způsobů. =)

Lucie Křížková Váchová

Tento model se mi osobně zamlouvá asi nejvíce. Lucie zde zkombinovala velmi jednoduchý a přitom šmrncovní model. Úzké pepitové kalhoty, zdůrazněné světlými lodičkami a kabelkou, kombinované s antracitovým zcela jednoduchým svetrem a doplněné o šedý žíhaný kabátek ležérního charakteru. Lucie zde použila jeden dominantní prvek, kalhoty, a jen ho podpořila ostatním oblečením. Výsledek je super. Moc se těším na další inspiraci. =)

Renata Langmannová

Renata obléká jednoduchý model v nesmrtelné kombinaci černo/bílé. Úzké osminkové kalhoty doplněné elegantními černými lodičkami. Volnější halenka sladěná s ležérnějším kabátkem s ¾ rukávem, který nechá vyniknout hodinkám. Celkově je to velmi jednoduchý, ale šik a sexy model a každý prvek out-fitu bude i velmi dobře kombinovatelný i s jinými kousky v šatníku. Stylově se mi velmi zamlouvá i volba make-upu a úprava vlasů.

Vaše Veronika

Zdroj:http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-trendy-s-frantiskou/287497/50-nejlepe-oblecenych-celebrit-2014-frantiska-vybrala-nejlepsi-outfity-roku.html#220005

z
Ochrana osobních údajů Cookies