Medailonek Teraza Kostková

Terezka svůj ohromný talent pro herectví a moderování má v krvi. Vyrůstala v herecké rodině a dnes je vdaná za režiséra Petra Kracika, se kterým má syna Antonína.  Na divadelních prknech můžete tuto neustále usměvavou dámu shlédnout například v divadle Pod Palmovkou, kde dnes spíše hostuje, a v Městském divadle v Liberci.

Mnohem častěji se s ní setkáváme v televizi, kde Terezka ztvárňuje postavy v mnoha českých seriálech, jako jsou Vinaři, Cesty domů, Obchoďák a vidět jste ji mohli také v Ordinaci v růžové zahradě, Pojišťovně štěstí a dalších. Co se filmů týče, zahrála si v mnoha oblíbených filmech: Líbáš jako ďábel, Tajemství staré bambitky ...

Terezka je také vynikající moderátorka. Všem nám to již mnohokrát dokázala, například v pořadech Star Dance, když hvězdy tančí, nebo Duety, když hvězdy zpívají. A neustále potvrzuje svůj talent i v pořadu Muži proti ženám.  

Ano, Terezka má nepopřitelný talent, ale mimo to, je to někdo, kdo Vám dokáže svou obrovskou pozitivní energií na tváři vyloudit úsměv a to ať skrze televizi, tak i osobně. Jistě Vám neuniklo, že Terezka byla poměrně často viděna v šatech z našeho butiku (viz. foto). Vždy si zvolila vynikající kousky, které podporují její osobitý charakter i styl a vždy byla šmrncovní a šik. Díky těmto návštěvám butiku jsem měla možnost Terezku poznat osobně a zcela upřímně mohu říct, že kdyby na světě bylo víc takto milých, sympatických a pohodových lidí, bylo by to lepší místo. Terezka může jít většině lidí příkladem! Je to okouzlující bytost s ohromnou jiskrou, která kolem sebe šíří pozitivní náladu. 

z
Ochrana osobních údajů Cookies